Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
Poradenstvo od architektov
Showroom v Bratislave
Prihlásiť Prihlásiť
Nákupný košík 0
Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
10. 01. 2021 • Naše realizácie

ZUIVER showroom – dizajnový nábytok v Bratislave

Dovoľte nám predstaviť prvý a v súčasnosti jediný oficiálny ZUIVER showroom na Slovensku!* Nachádzame sa na Grösslingovej 58 v Bratislave a máme pre Vás pripravených vyše 150 rôznych modelov, ktoré si môžete osobne pozrieť a vyskúšať. Našu ponuku sme na základe rastúceho dopytu našich zákazníkov rozšírili z pôvodného zamerania na stoličky a kreslá o kompletný sortiment značky ZUIVER. Obľúbenými sú najmä rôzne dizajnové variácie zo zaujímavých materiálových prevedení ako betón, meď a mramor. To všetko vždy s aktuálnymi trendmi, v kvalitnom remeselnom spracovaní a za dostupné ceny.

ZUIVER showroom – dizajnový nábytok v Bratislave

Dizajnové stoličky, stoly, svietidlá, či rôzne zaujímavé a originálne doplnky.

Tým je holandský výrobca Zuiver charakteristický a známy po celom svete.Dizajnový nábytok ZUIVER sme do nášho portfólia zaradili práve kvôli jeho dizajnovej filozofii, s ktorou sa na 100% stotožňujeme. Za roky spolupráce máme s ľuďmi od Zuiver vybudovaný blízky vzťah, z ktorého sa veľmi tešíme. Vďaka tejto väzbe sa nám príjemne komunikuje a žiadne želanie nám nie je nesplniteľné. Každoročne navštevujeme centrálu severne od Amsterdamu, kde vyberáme najnovšie modely, ktoré následne prinášame a prezentujeme v našom showroome.

* zdroj: https://www.zuiver.com/where-to-buy/

 Dizajnový nábytok Roomfactory

Súčasnej kompozícii nášho showroom-u dominuje modrosivá stena s knižnicou v bielo-drevenom prevedení. Stále obľúbený koberec MARVEL je dnes dostupný v mnohých farebných prevedeniach. Neprehliadnuteľným je isto príručný stolík CUMI v nefalšovanom prírodnom vzhľade.


 Dizajnové kvalitné stoličky

Praktický a veľkorysý jedálenský stôl STORM sa vyrába v dvoch veľkostiach. Prevedenie je buď vo vyobrazenom dubovom masíve s dýhovanou stolovou doskou, alebo v lakovanom čiernom prevedení, ktoré krásne ukáže kresbu dreva. Stoličky MIA a BRIT razia cestu súčasnému trendu zamatového čalúnenia.


Showroom Bratislava dizajnový nábytok

Koberec MARVEL dáva základnú “podstavu” jednotlivým prvkom interiéru. Štýlové stoličky NIKKI sú dostupné v rôznych farebných variáciach, či dokonca aj v prevedení kresla, či kancelárskej stoličky. Azda najzaujímavejším prvkom je okrúhly jedálenský stôl MARBLE KING s mramorovou hornou doskou na pomedenej podnoži.


Showroom Roomfactory Bratislava

Stálicou v našej ponuke je modelová rada stoličiek Zuiver OMG, ktoré sú neuveriteľne pohodlné a dostupné v mnohých farebných a materiálových variáciach. Neuveriteľne pohodlné kreslo Lazy Sack je zárukou komfortného posedu. Súčasťou nášho sortimentu sú aj rôzne zaujímavé dizajnové doplnky interiéru – od nástenných hodín, cez vázy až po vankúše a deky.


Dizajnové kreslá Bratislava

Koberec Yenga odhaľuje geometrický vzor na sivom základe. Odkladacie stolíky White stone ponúkajú slobodu vo výbere z troch veľkostných prevedení. Ťažko prekonať ich minimalistické materiálové prevedenie – mramorová doska na trojnožke z masívneho dubového dreva. Obľúbenou je aj biela komoda High on Wood v rovnakom minimalistickom dizajne.


Písací stôl Zuiver Bratislava

Fantastický písací stôl z modelovej rodiny Zuiver Barbier je štýlovým doplnkom každého interiéru. Závesné svietidlá Gringo sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach.


Zuiver showroom Bratislava


Sortiment vystavených modelov neustále obmieňame, preto nás neváhajte navštíviť a zoznámte sa so svojím obľúbeným modelom osobne.

 

Neváhajte nás navštíviť, tešíme sa na Vás!

Ako nás nájdete, kadiaľ sa k nám dostať a kde zaparkovať nájdete na podstránke kontakt.

Z našej ponuky

Zuiver Omg Velvet dizajnová stolička
229 € 229 €
Zuiver Storm drevený jedálenský stôl
1199 €
Zuiver James sedacia súprava
1210 €
WL-Living Polly dizajnové kreslo
479 € 469 €
Zuiver Yenga kusový koberec
419 € 419 €
Zuiver Marble Time dizajnové hodiny
79 €
Zuiver Barbier drevená komoda
1269 € 1269 €
Zuiver Cupid stolíky do obývačky
329 € 149 €
Controller: 0.10861611366272 | Run time: 0.12761306762695